Termostat pokojowy VS35B 5-35 st. C

rodzaj: przewodowy, zasilanie: 230V, system: samodzielny, wyjście: 3A, programator: dobowy, histereza: 0,25 st. C,

SKU: ISM-01-20580 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Termostat pokojowy VS35B 5-35 st. C o numerze katalogowym: ISM-01-20580 Termostat przewodowy firmy Salus do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym i podłogowym.
Mała histereza (0,25 stopnia) oraz funkcja sterowania PWM sprawia że model ten jest bardzo uniwersalnym termostatem, zapewniającym jednocześnie bardzo stabilne temperatury w pomieszczeniu. Termostat posiada także wejście na przewodowy czujnik podłogowy FS300. Może współpracować także ze sterownikami rozdzielacza Salus KL06 oraz KL08NSB.
Obciążenie wyjścia: 3A. Dodatkowe informacje znajdują się w dokumentacji PDF na stronie producenta.
Gwarancja 2 lata.

Dane techniczne: rodzaj: przewodowy, zasilanie: 230V, system: samodzielny, wyjście: 3A, programator: dobowy, histereza: 0,25 st. C,

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących.

Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej.
Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.