Termostat pokojowy Salus VS20WRF 5-35&degC radiowy

rodzaj: radiowy, zasilanie: bateryjne, system: Salus iT600, wyjście: , programator: tygodniowy, histereza: 0,25 st. C,

SKU: ISM-01-20572 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Termostat pokojowy Salus VS20WRF 5-35&degC radiowy o numerze katalogowym: ISM-01-20572 Termostat radiowy do systemu sterowania ogrzewaniem Salus IT600. Przeznaczony do współpracy ze sterownikiem rozdzielacza Salus KL08RF.
System Salus IT600 przeznaczony jest do sterowania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym bazujących na rozdzielaczach podłogowych i grzejnikowych. Sterownik rozdzielacza za pomocą napędów elektrycznych otwiera i zamyka zawory pętli podłogowej lub grzejnika na podstawie informacji z radiowego czujnika temperatury umieszczonego w pomieszczeniu.
Zasilanie: 4xAAA. Możliwość podpięcia przewodowego czujnika podłogowego FS300. Dodatkowe informacje techniczne znajdują się w dokumentacji PDF na stronie producenta.
Gwarancja 2 lata.

Dane techniczne: rodzaj: radiowy, zasilanie: bateryjne, system: Salus iT600, wyjście: , programator: tygodniowy, histereza: 0,25 st. C,

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących.

Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej.
Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.