Regulator ogrzewania Elektra Bydgoszcz

Innowacyjny, internetowy termostat OWD5 – opis produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI scala w sobie zalety zaawansowanego termoregulatora elektronicznego z opcją zdalnego regulowania przez internet.

Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , grzejnikami zasilanymi na prąd, kaloryferami CO.

Ma działający na dotyk panelo przekątnej dwa cale. Kluczowym walorem jest wielobarwny, dotykowy ekran i zdalne sterowanie za pomocą komputera. Daje opcję programowania temperatury w okresie pełnej doby oraz 7 dniowym. Regulator nabywa wiedzy o bezwładności cieplnej podłoża i zna, w jakim momencie należy włączyć lub odłączyć ogrzewanie, aby otrzymać żądaną ciepłotę o określonej okresie w ciągu dnia. Schemat ustawiania programów obejmuje 6 trybów w ciągu doby. Istnieje opcja przypisania do każdego wydarzenia różnej ciepłoty.

To, co najważniejsze

  • wysoka dokładność utrzymywanej temperatury,
  • opcja dostosowania – uczy się czasie reakcji schematu ogrzewania i miejsca – dla tego umie wcześniej włączyć układ grzewczy aby uzyskać żądaną temperaturę o wyznaczonej godzinie,
  • bezprzewodowe sterowanie przez tablet – bezprzewodowa kontrola i możność modyfikacji temperatury bez uzależnienia od pozycji gdzie się znajdujesz – starczy zainstalować aplikację na tablet – masz możliwość sterować choćby kilkoma termoregulatorami z tej samej apki.
  • pełna obsługa w języku polskim,

Sterownik przesyłany jest z sondą ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Podzespołowa osłona pozwala na montaż w ramkach innych wytwórców np dla zespolenie z załącznikami elektrycznymi.