Termostat pokojowy Salus 091FLRF 5-30 st. C radiowy z programatorem tygdniowym

rodzaj: radiowy, zasilanie: bateryjne, system: samodzielny, wyjście: 5A, programator: tygodniowy, histereza: 0,25 st. C,

SKU: ISM-01-20591 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Termostat pokojowy Salus 091FLRF 5-30 st. C radiowy z programatorem tygdniowym o numerze katalogowym: ISM-01-20591 Termostat radiowy firmy Salus do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym C.O., kotłami i pompami obiegowymi.
Mała histereza (0,25 stopnia) sprawia że model ten jest bardzo uniwersalnym termostatem, zapewniającym jednocześnie bardzo stabilne temperatury w pomieszczeniu.
Obciążenie wyjścia: 5A. Dodatkowe informacje znajdują się w dokumentacji PDF na stronie producenta.
Gwarancja 2 lata.

Dane techniczne: rodzaj: radiowy, zasilanie: bateryjne, system: samodzielny, wyjście: 5A, programator: tygodniowy, histereza: 0,25 st. C,

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących.

Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej.
Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.