Moduł Wifi UGE600 do Salus IT600

rodzaj: radiowy, zasilanie: 230V, system: Salus iT600,

SKU: ISM-01-20575 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Moduł Wifi UGE600 do Salus IT600 o numerze katalogowym: ISM-01-20575 Moduł radiowy umożliwiający zdalne zarządzenie ogrzewaniem w systemie Salus IT600 za pomocą aplikacji na telefonie.
System Salus IT600 przeznaczony jest do sterowania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym bazujących na rozdzielaczach podłogowych i grzejnikowych. Sterownik rozdzielacza za pomocą napędów elektrycznych otwiera i zamyka zawory pętli podłogowej lub grzejnika na podstawie informacji z radiowego czujnika temperatury umieszczonego w pomieszczeniu.
Moduł posiada wbudowany kordynator sieci ZigBee. Podłączenie przez port 10/100 LAN.
Gwarancja 2 lata.

Dane techniczne: rodzaj: radiowy, zasilanie: 230V, system: Salus iT600,

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących.

Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej.
Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.