Mata grzewcza Elektra WoodPack70 350W powierzchnia 5m2 regulator adaptacyjny

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 5m2,

SKU: ISM-01-Z0365 Kategorie: , Tag:

Opis

Mata grzewcza Elektra WoodPack70 350W powierzchnia 5m2 regulator adaptacyjny o numerze katalogowym: ISM-01-Z0365 

Dane techniczne: Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 70W/m2, Powierzchnia: 5m2,

WoodPack70 to kompletny zestaw do ogrzewania podłogowego pod panele (lub parkiet drewniany) składający się z mat grzewczych i osprzętu. Mata WoodTec70 sprawdzi się jako ogrzewanie zasadnicze w dobrze ocieplonych budynkach (w/g standardów WT2017) oraz do ogrzewania dodatkowego i zapewnienia komfortu ciepłej podłogi w budynkach o niższym standardzie izolacji termicznej.

W odróżnieniu od tradycyjnych mat grzewczych maty WoodTec posiadają warstwę folii aluminiowej, której zadaniem jest równomierne rozprowadzenie ciepła a tym samym zapobieganie przesuszeniu paneli (drewna).

To, co najważniejsze:
  • Bezpieczeństwo użytkowania – wszystkie krytyczne połączenia elektryczne zrobione są i zabezpieczone na etapie produkcji oraz poddane testowi przy napięciu 2500V,
  • adaptacyjny regulator temperatury posiada funkcje uczenia się bezwładności cieplnej pomieszczenia. Dzięki temu korzystając z funkcji programatora tygodniowego, użytkownik ustawiając oczekiwane temperatury na wyznaczoną godzinę i dzień tygodnia, nie musi dodawać poprawek na czas nagrzewania. Po kilku dniach regulator automatycznie dobierze porę wcześniejszego załączenia, aby o wyznaczonej godzinie panowała docelowa temperatura. Jest to funkcja spotykana tylko w regulatorach wysokiej klasy.
  • Bardzo prosty montaż. Zobacz na filmie jak łatwo zamontować ogrzewanie podłogowe pod panelami:
Dodatkowe informacje dotyczące przygotowania podłoża, montażu i podłączenia maty znajdziesz w dokumentacji technicznej.
Zawartość pakietu

  • maty grzewcze Elektra z serii WoodTec70 2m2 i 3m2 o grubości 2,8mm i szerokości 0,5m – jednostronnie zasilana – zobacz jak łatwo podłączyć.
  • adaptacyjny regulator temperatury ELEKTRA OCD4 z czujnikiem, temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),
  • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
  • rury peszlowe łączące maty z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator,

Gwarancja producenta (polski producent)

  • mata grzewcza (polski producent): 10 lat,
  • regulator temperatury: 2 lata.