Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Mata grzewcza na prąd marki Elektra w zestawie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzejnej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym regulowaniem oraz akcesoriami do montażu. Jest to propozycja dla zainteresowanych, którzy oczekują możliwości bezprzewodowej kontroli oraz sterowania systemu grzejnego. Pomysł zda egzamin w sytuacji, gdy powracamy do domu o zróżnicowanych porach i pragniemy sobie niezależnie od ustawień regulatora tygodniowego zapewnić komfortową temperaturę. Zestaw ten jest także najodpowiedniejszym pomysłem do grzania pomieszczeń w domach letnich, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu można załączyć grzanie przed przybyciem.

To co najważniejsze:

-nośnik z warstwą samoprzylepną – uefektywnia montaż i zapobiega przesuwanie przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – można ułożyć ją w kleju bezpośrednio pod płytkami bez podnoszenia posadzki,

-wydajność grzewcza 100 Watów na metr kwadratowy – oferowana do ogrzewania zasadniczego jak i do pracy okresowej w budynkach według standardów izolacji od 2017 roku oraz jako grzanie opcjonalne dające komfort letniej podłogi w innych domach.

-dotykowy ekran z prostym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza Elektra MDPACK dostarczana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej klejony nośnik możesz docinać by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe wiadomości odnoszące się do montażu maty i programatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zakres kompletu:

-mata grzejna Elektra z rodzaju MD100 – zasilana z jednej strony.

-termostat z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-sensor przewodowy temperatury podłogi,

-peszle łączące matę z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

-mata grzejna (wyprodukowano w Polsce): 20 lat,

-regulator temperatury (wytworzono w Danii): 2 lata.