Grzejnik T19 na z łącznością internetową

Kaloryfer z konwektorem elektryczny T19 to nowa seria wielozadaniowych grzejników na prąd z opcją zdalnego regulowania przez internet. Udostępniona na smartfony aplikacja pozwala na ustawianie zmian temperatur w okresie 7-dniowym. Kaloryfery z tej kolekcji wytwarzane są z grzałkami niskotemperaturowymi o sile 1000, 1500 i 2000W, za pomocą tego da się dopasować właściwy kaloryfer do gabarytów miejsca i jego zapotrzebowania na energię cieplną. Regulacja umożliwia ustawienie mocy grzewczej na 50 lub 100% użycia. W związku z tym kaloryfer nie zawsze potrzebuje pracować na granicznej wydajności grzejnej.Grzejniki T19 posiadają odporność IP24, zatem da się je bezpiecznie użytkować w łazience i pomieszczeniu kuchennym. Kaloryfery elektryczne z owej serii wykonane są z tłoczonej blachy stalowej powlekanej zabezpieczeniem antykorozyjnym i polakierowane wytrzymałym na duże temperatury. Programowalny termostat ma sensor otwarcia otworu okiennego, który odłączy kaloryfer automatycznie, gdy wentylujemy pomieszczenie. W komplecie z kaloryferem jest komplet uchwytów na ścianie oraz wsporniki do ustawienia kaloryfera.

Najważniejsze dane:

1. Elektroniczny termostat z ustawieniem tygodniowym i opcją zdalnego regulowania przez wi-fi za pośrednictwem bezpłatnej apki Tuya Smart.

2. Zabezpieczona przed korozją obudowa wykonana w klasie szczelności IP24 pozwalająca na instalacje w kuchni i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Samoczynny odłącznik bezpieczeństwa zabezpieczający przed przegrzaniem.

4. Instalacja na nóżkach lub na ścianie.

5. Wmontowany czujnik otwartego okna.

6. Podłączenie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m zakończony wtyczką.

Poręczenie producenta 2 lata na kaloryfer, 5 lat na element grzewczy.