Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza na prąd firmy Elektra w zestawie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i bezprzewodowym obsługiwaniem i elementami do montażu. Jest to oferta dla klientów, oczekujących możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji ogrzewania. Pomysł sprawdzi się w sytuacji, gdy wracamy do mieszkania o różnych godzinach i pragniemy sobie bez względu na nastawy regulatora 7 dniowego załatwić komfortową temperaturę. Zestaw ten jest również najlepszym wyborem do grzania wnętrz domów letniskowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu sterowaniu możemy uruchomić ogrzewanie zanim przyjedziemy.

To co najistotniejsze:

– samoklejąca siateczka – upraszcza rozkładanie oraz zapobiega przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm wysokości – można ją umieścić w kleju prosto pod płytkami bez podnoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – duża moc powoduje, że jest przeznaczona do grzania głównego, jak i do tymczasowego dając szybkie nagrzewanie posadzki.

– sensoryczny ekran z intuicyjnym menu to prostota włączania oraz obsługi,

– panel WiFi – pozwala bezprzewodowo sterować i jeszcze łatwiej wyregulować sterownik tygodniowy – zdalne regulowanie można przeprowadzić przez wybrane łącze internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzejna oferowana jest w nawoju o wymiarze 0,5m, a jej samoklejący podkład można ciąc by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe wiadomości dotyczące montażu maty i programatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zawartość pakietu:

– mata grzewcza Elektra z rodzaju MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– regulator z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury powietrza i regulatorem 7 dniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszlowe do połączenia maty z regulatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wykonana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.