Regulator do ogrzewania podłogowego

Regulator do ogrzewania podłogowego Elektra to elektroniczny sterownik zaopatrzony w dwa czujniki temperatury. Pozwala mu to dokładnie kontrolować temperaturę powietrza w pokoju jak i temperaturę podłogi. Kontrola temperatury podłogi jest ważne z dwóch powodów zbyt wysoka temperatura podłogi jest męcząca na dłuższą metę. Kolejnym powodem jest ochrona posadzki przed przegrzaniem w przypadku desek aby zabezpieczyć je przed zniszczeniem.

RegulatorEkocontrolposiada także kalendarz tygodniowy.Daje on możliwość ustawienia ekonomicznej temperatury lub wyłączenie podłogówki na godziny nocne w ciągu dnia gdy żadna osoba nie korzysta z pokoju. Dzięki temu możesz w sposób wyraźny zminimalizować koszty ogrzewania.
Kluczowe właściwości tego termostatu to:
Użyteczne obciążenie 3680W daje możliwość bezpośredniego podłączenia nawet kilku mat grzejnych.Podtrzymanie ustawień w przypadku odłączenia zasilania 230V.Dwa czujniki temperaturykontrola praca w/g temperatury powietrza, podłogi lub obu naraz.Nastawa na cały tydzień.Regulacja sensorów konieczna gdy czujnik podłogowy lub regulator umieścimy w nietypowej lokalizacji.

http://www.tanie-ogrzewanie.pl/podgrzewanie-lustra