Klimatyzator Mono Split Saunier Duval SDH

Zestaw klimatyzacji Mono Split Saunier Duval SDH to urządzenie grzewczo-chłodzące, przeznaczone do pomieszczeń mieszkaniowych, biurowych i pensjonatów.
Wysoka wydajność i małe zapotrzebowanie na prąd jest potwierdzone certyfikatem A++. Wszystko to sprawia że jest dobrą propozycją dla osób, które poszukują urządzenia przeznaczonego do pracy nie tylko jako klimatyzator, ale także jako nad wyraz tanie źródło ogrzewania budynku.Wysokowydajna powietrzna pompa ciepła daje gwarancję, że ogrzewanie pomieszczenia jest 3 krotnie bardziej ekonomiczne, niż za pomocą grzejników elektrycznych.
Klimatyzator ścienny Split Saunier Duval SDH 17-025 NW polecamy do klimatyzowania lub ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od16 do 80m2 – wskazane dla wysokości pomieszczenia do 2,7m, Zestaw zawiera także pilota na podczerwień.Natychmiastowe chłodzenie budynku gwarantuje wbudowanywentylator. Obniżone rachunki za ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym zagwarantuje sprężarka o sprawności 2:1.
Zakres dostawy: klimatyzator ścienny Saunier Duval 17 NWI, wymiennik ze sprężarką Saunier Duval 17-NWO,pilot na podczerwień, instrukcja montażu.

http://www.szuflandia.info/abc/garderoba-na-poddaszu.html