Moskitiery do okien do drzwi

Okres ferii i urlopów się rozpoczął. Wybywamy na dacze, jeziora i korzystamy z kontaktu z naturą. Nie są te połączenia zawsze miłe. Najczęściej, wieczorami, gdy już staramy się zasnąć, budzi nas permanentne bzyczenie. Komary! I wtedy wymyśliliśmy: a warto było zabrać ze sobą moskitierę.
Siatka przeciw owadom to tylko siateczka przepuszczająca światło , którą instalujemy w otworze okiennym. Na około ramy okiennej przyklejamy rzep. Ramę okna powinno się najpierw odtłuścić i pozbawić brudu. Po kilkunastu godzinach od instalacji taśmy rzepowej instalujemy siatkę. Należy uwzględniać, że nie nie powinna być ona za intensywnie naprężona. Nadmiar siatki ucinamy zaostrzonym nożykiem albo nożyczkami.

Przy wybieraniu właściwego wymiaru siatki powinno się zmierzyć środkowy wymiar ramy okna. Siatki na okna mogą występować w wymiarach {100cmx100cm|130cmx150cm|150cmx180cm. W współzależności od typu ramy okiennej możemy zastosować wersje w kolorze jasnym i czarnym.
Inna opcja to montowana w poziomie zamykana listwa o długości 100 cm mocowana na klej lub po prostu przybijana do wnętrza otworu drzwi do której podpinamy 4 pasy. Belkę zatrzaskową można skrócić. Pasy o maja długość 220 cm i szerokości 30 cm.
Są zakończone obciążnikami. Montujemy je tak, aby haczyły na jedna na drugą.
Posiadający takie akcesoria dowolnie powinniśmy korzystać z bliskości przyrody na wyjazdach czy też w domu.