Elementy Elfa Warszawa

Cieplejszych dni przybywa, czego niestety nie można stwierdzić o przestrzeni w naszej szafie. Więc to najlepszy moment na małe przemeblowanie miejsca do składowania rzeczy. Zimowe ubrania nie będą już nam potrzebne, więc najlepiej je spakować w plastikowe worki i składować do nadejścia zimniejszej aury.
Jest idea jest garderoba! Skanynawski zestaw elementów garderoby, oferujący składniki wyposażenia szaf i garderób, poleca elementy wysuwane w formie koszy i wieszaków. Łatwe rozwiązanie techniczne i innowacyjna metoda produkcji, zapewniają trwałą i niezawodną ich eksploatację. Wystarczy tylko zamontować szyny nośne a reszta już do zawieszenia na wspornikach. Kosze dostępnesą w wielu wariantach i kolorach. Kosz Mesh wykonanyjest z maleńkiej siateczki metalowej, znakomicie sprawdza się do przechowywania bielizny i rzeczy osobistych. Stała wentylacja przechowywanych w ten sposób ubrań, powoduje że zatrzymują świeżość, nawet po długotrwałych magazynowaniu. Dla tych którzy chcą zawiesić takie kosze zamiast tradycyjnych pełnych półek w zwykłej szafie, Elfa alternatywnieproponuje szyny uniwersalne. Rzeczy które wymagają prasowania, można zawiesić na wyjątkowo do tego przeznaczonych wieszakach i drążkach. Kosze wysuwane, to teraz już łatwy dostęp do pachnących ubrań w tradycyjnej szafie.
Rozwiązania marki tego szwedzkiego producenta możesz nabyć w sklepie internetowym z dostawą także do Karowic i Poznania.